Dołącz do grupy wolontariuszy ZWPEK!

Od września zapraszamy do naszego wolontariatu chętną młodzież w wieku 13-18 lat!

Uruchomiliśmy wolontariat w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Jana Brożka 1a z myślą o młodzieży kreatywnej, która chce poszerzać swoje kompetencje i rozwijać umiejętności m.in. pracy w zespole oraz organizacji i projektowania wydarzeń kulturalnych.

Poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych, które dobrze czują się współpracując w grupie rówieśniczej oraz dyspozycyjnych w godzinach popołudniowych. Spotkania wolontariuszy odbywają się przeważnie raz w miesiącu; zaangażowanie w wybrane aktywności pozostaje do ustalenia z koordynatorem wolontariatu w ZWPEK.

Oferujemy zaświadczenie o odbytym wolontariacie, a także drobne gadżety i upominki dla wolontariuszy.

Wolontariat odbywać się będzie w formie stałej. Oznacza to, że z wolontariuszami zawierana jest umowa na okres minimum 30 dni.

Jak do nas dołączyć?

• Aby się zarejestrować należy wysłać maila na jpatejuk@eduwarszawa.pl
  • Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko, informację o wieku kandydata oraz wybór ścieżki rozwoju.
  • Terminy spotkań wolontariatu podane będą w pierwszym tygodniu października.
  • Rejestracja kandydatów trwa do 30 września.