VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Jesienne Klimaty. W deszczu”

Szanowni Państwo!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa uczniów i wychowanków do udziału w VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Jesienne Klimaty. W deszczu.”. Jeden z poniższych tematów do wyboru:

1. „Rozpogodziło się po jesiennym deszczu. Brodzimy po kałużach.”

2. „Jesienią ludzie, domy, samochody … w deszczu.”

3. „Szkicuję, maluję jesienią czytając poezję C.K. Norwida.

Podstawowe informacje:

  • Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat, uczęszczającej do szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz placówek zajęć pozaszkolnych z terenu województwa mazowieckiego.
  • Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • Praca musi być wykonana w technice plastycznej – płaskiej: malarstwo lub rysunek na papierze. Prosimy o niestosowanie techniki kolażu, prace z elementami kolażu oraz wyklejanek będą dyskwalifikowane. Wymagany format prac: co najmniej A3, maksymalnie B2.
  • Prace przynosimy lub przesyłamy do 29 października 2021 roku na adres placówki:
    Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej, 01-442 Warszawa, ul. J. Brożka 1a (placówka czynna jest: poniedziałek-czwartek od 10.00 do 20.00, piątek od 10.00 do 19.00).
  • Dla osób nagrodzonych i wyróżniających się przewidzieliśmy nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy. Gala finałowa odbędzie się 18 listopada (czwartek) 2021 roku o godz. 14.00 w naszej placówce.

REGULAMIN 

Załącznik nr 1- Karta zgłoszeniowa uczestnika

Załącznik nr 2- Zgody 

Załącznik nr 3- Karta zgłoszenia placówki